Województwo Małopolskie szuka kandydatów do prestiżowej nagrody „Kryształy Soli”, nagrody dla organizacji pozarządowych z Małopolski. Termin zgłoszeń upływa 30 września br.

Organizacje pozarządowe od lat udowadniają, że praca na rzecz innych ma ogromny sens. To właśnie NGO inicjują zmiany społeczne, współpracują z mieszkańcami na rzecz dobra wspólnego poprzez realizację ciekawych i ważnych projektów. Doceńmy najbardziej aktywne organizacje z regionu, bo w ten sposób możemy im podziękować za ich codzienny wysiłek oraz zaangażowanie na rzecz innych! – podkreśla Anna Pieczarka, która w zarządzie województwa zajmuje się m.in. III sektorem.
Samorząd Województwa Małopolskiego ogłasza nabór w konkursie o nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego dla najlepszych organizacji pozarządowych – Kryształy Soli. W tym roku statuetki zostaną przyznane po raz 15. w następujących kategoriach:

• Polityka Społeczna, Zdrowie oraz Działalność na Rzecz Osób Niepełnosprawnych,
  • Kultura, Dziedzictwo Narodowe, Tożsamość Regionalna,