11 stycznia 2020 roku w Gliwicach odbyły się okręgowe eliminacje XLIX Edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”. Zespół Szkół Zawodowych im. Kazimierza Pułaskiego w Gorlicach, reprezentowało sześciu uczniów w zawodzie: murarz-tynkarz  – 2 uczniów i monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie 4 uczniów z III klasy Branżowej Szkoły I Stopnia.

Dwóch uczniów zakwalifikowało się do Eliminacji Centralnych, które odbyły się w dniach od 4 do 7 lutego 2020 rok w Poznaniu, w trakcie trwania Targów Budownictwa „Budma 2020”. Po części teoretycznej i praktycznej zawodów uczniowie naszej szkoły uzyskali wyniki:

Przemysław Lisowiec – II miejsce i tytuł laureata Finału Centralnego –  w zawodzie murarz-tynkarz w kwalifikacji BD.14 „Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich”. Uczeń uzyskał zwolnienie z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe, dyplom uczestnictwa oraz nagrodę pieniężną i nagrody rzeczowe.

Wojciech Wojnar – II miejsce i tytuł laureata Finału Centralnego –  w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w kwalifikacji BD.04 „Wykonywanie robót montażowych, okładzinowych i wykończeniowych”. Uczeń uzyskał zwolnienie z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe, dyplom uczestnictwa oraz nagrody rzeczowe.

Uczniów do Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” przygotowywali: w części teoretycznej – Krzysztof Bobak i Maria Batory, a w części praktycznej w części praktycznej Janusz Galas i Dominik Hudzik.

Zdjęcia ZSZ im.K.Pułaskiego w Gorlicach

Free Joomla Lightbox Gallery