• Imieniny:  Wiktoryna, Helmuta, Eustachego

Noworoczne spotkania w Gminie Gorlice to już tradycja. W czwartkowym spotkaniu wzięli udział m.in. Starosta Gorlicki Maria Gubała i Wicestarosta Starosta Stanisław Kaszyk.

9 stycznia w Dominikowicach odbyło się tradycyjne spotkanie noworoczne, które było okazją do podsumowania tego co udało się wykonać w minionym 2019 roku w Gminie Gorlice, a także podziękować za wspólną prace.
Do zgromadzonych popłynęły słowa życzeń. Wójt Gminy Gorlice Jan Przybylski życzył wszystkim szczęśliwego nowego roku, samych pomyślnych dni, wzajemnego zrozumienia i szacunku. Starosta Gorlicki Maria Gubała złożyła wszystkim obecnym noworoczne życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności i błogosławieństwa bożego. Życzenia złożył również Radny Województwa Małopolskiego Stanisław Pasoń. Wzniesiony został toast za pomyślny rok samorządu a spotkanie zakończyło wspólne kolędowanie.
Zdjęcia Bogdan Malesza

Free Joomla Lightbox Gallery